7 червня 2026 року, у Неділю Всіх Святих, митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн очолив Божественну літургію у храмі Всіх Святих м. Херсон. За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму і благочинний Північного округу протоієрей Віталій Дорошко та духовентство міста.
На завершення святкового богослужіння був звершений хресний хід, під час якого було звершено літію за упокій всіх, хто знайшов місце вічного спочинку на міському кладовищі та всіх невинно вбитих містян. В архіпастирському слові митрополит Іоанн привітав настоятеля храму та всіх присутніх з престольним святом, нагадавши що свято Всіх Святих — це не лише спомин минулого, але й заклик до кожного з нас: жити святістю, зберігати чисту віру, не зраджувати Євангелію навіть у найважчі часи.